Sunroom Mobilya Bistro Açık Bahçe & Patio Seti

Sunroom Mobilya Bistro Açık Bahçe & Patio Seti
Ürün ayrıntıları

Sunroom Mobilya Bistro Açık Bahçe & Patio Seti


Ürün Özellikleri  

Eşya yok. Açıklamaları boyutlar Adet / set Uyarılar
SC-B8879 sandalye 95 * 77 * 66 cm 2

1) Alüminyum çerçeve Teras Mobilya Rattan

2) PE rattan veya hasır
3) 5cm koltuk & sırt minderi ile
4) OEM hizmeti teklif edildi

tablo 75 * 54 * 33 cm 2


Açık havada çeşitli stiller bulunan açık hava mobilyaları, bahçe mobilyaları ve veranda mobilyalarıyla genişletin. Bistro setleri, dar sundurmalar ve teraslar için idealdir. Daha geniş avlu, kanepe oturma, ottomans, sehpalar, yemek takımları vb. Içeren daha geniş veranda mobilya takımlarından yararlanabilir. SLC'de verandada rahatlatıcı ve yemek için açık hava bistro setleri bulunur. Yeni küçük balkon mobilyaları ile daha davetkar bir açık alan oluşturun. Bu Fransız tarzı açık bistro seti, verandanıza klas tarzı katacak. Set, alüminyum çerçeve, hafif ve pasa sahip beyaz rattan dokusundan imal edilmiş olup, tüm hava yıl boyunca dayanabilmektedir.


Daha Fazla Fotoğraf Sunumlar

551351595_708.jpg


SLC Ürün Koleksiyonları

1) Sandalye Serisi: açık sandalye, bahçe sandalye, veranda sandalye, hasır sandalye, plaj sandalyesi, katlanabilir sandalye, istiflenebilir sandalye, bar sandalye, kahve sandalye, boş sandalye, koltuk, koltuksuz sandalye, sandalye, sandalye salıncak, salıncak asılı Sandalye, hamak koltuğu, vb.

2) Masa Serisi: açık masa, bahçe masası, bahçe masası, rattan masa, hasır masa, sehpa, yemek masası, 6 kişilik yemek masası, 8 kişilik yemek masası, 4 kişilik yemek masası, dikdörtgen yemek masası, kare yemek Masa, piknik masası, çay masası, bar masa vb.

3) Koltuk Serisi: dış mekan kanepe, bahçe kanepe, veranda kanepe, rattan koltuk, hasır kanepe, kesitli kanepe, bileşik kanepe, kombinasyon kanepe, tek kanepe, seviyorum koltuğu, köşe kanepe, boş kanepe, divan, yuvarlak divan, yarım ay kanepe , vb.

4) Lounge & Daybed Serisi: açık hava salonu, açık havlu, açık şezlong, bahçe yeşilliği, bahçe yatağı, bahçe şezlong, verandaya ait salon, veranda divan, avlu güneş yatak, açık hava kanepe, bahçe kanepe, veranda kanepe, veranda kanepe , Bahçe çadırlı bahçe çadırı, bahçe şezlongu, şezlong, salon yatağı, salon kanepe vb.

5) Bahçe Aksesuarları: çiçek saksısı, bahçe vazosu, köpek yatağı, yastık kutusu, tembel susan, çöp tenekesi, çöp kutusu, arabası, buz kovası vb.

 

Ürün Özellikleri

Modern tasarım, açık hava süslemeleri ile mükemmel uyum sağlar

Yüksek kaliteli PE rattan hasır ve sağlam hafif alüminyum çerçeve

Ek konfor için çıkarılabilir ve yıkanabilir yastıklar

Hafif ve kolay taşınabilir veya depolanır

UV ve hava şartlarına dayanıklı

 

Ürün Avantajları

1. Her ikisi de iç ve dış mekan için uygundur.
2. İyi UV ışını, yüksek sıcaklığa dayanıklı, hava koşullarına dayanıklı, renk zayıftır.
3. Seçenekli su itici rahat minderler ile.
4. İsteğinize göre yastık ve yastık renkleri.
5. En rekabetçi fiyat ile yüksek kaliteli çevre dostu ürünler.
6. Tüm ürünler en az 3 yıl garantilidir.
7. OEM veya ODM mevcut.

 

Satış sonrası servis

Tüm şikayetler 1-3 gün içinde halledilir.

Müşteri şikayetleri için düzgün bir işlem süreci uygulanmaktadır.

Resimleri, problem tanımlamalarını, ürünün seri numarasını ve şikayetlerin sipariş numarasını aldığımızda mümkün olduğunca çözeriz.

Söz verdiğimiz sınırlı garanti tarihinde, yedek parçalar ücretsizdir, şikayet konusu sınırlı garanti tarihimiz dışında kalırsa parça maliyeti tahsil ederiz.


Güneş Kolleksiyon Co Ltd iyi bir lider üreticileri ve Sunroom Mobilya Bistro Bahçe ve Bahçe, profesyonel ve verimli bir fabrika ile donatılmış için ayarlayın tedarikçileri olarak bilinir. Size açık mobilya serisi sunabiliriz. Açık Garden & Patio için bizimle toptan kaliteli Sunroom Mobilya Bistro Seti'ne hoşgeldiniz.
Sorgulama
[[ImgSrc-PhoneChat]]