Bir profesyonel rattan dış mekan mobilyaları üreticisi olarak güneş koleksiyonu Co, Limited, 2005 yılında kurulmuştur ve bir tanınmış üretici ve ihracatçı 11 yıldan fazla oldu. Batı Avrupa, Kuzey Amerika ve Avustralya bizim ana piyasasıdır.

Bizim esnaf tasarlanmış ve ürünler kaliteli mobilya tasarım ve inşaat zamansız sanat sadık üretilmiştir. Bizim mobilya yalnızca en yüksek notu alüminyum ve mobilya güçlendirmek ve son derece uysal yapmak en dayanıklı rattan kullanılabilir kullanarak inşa edilmiştir. SLC mobilya sayıda bitirir ve herhangi bir stil veya ayarı uygun kumaşlar mevcuttur ve ayrıca herhangi bir açık yaşam alanı artırmak için emin olabilirsiniz diğer Aksesuar parçaları geniş bir sunar. Bu öğeleri SLC eğlence mobilya tüm diğerleri dışında ve aracılığıyla bize satın alma, kalite ve mükemmellik ve gelecekte de sürecek mobilya tarihi satınalma. "Kalite Firstandquot; her zaman güneş koleksiyonu sloganı.

Açık rahat Ev mobilya ve Aksesuar fabrika doğrudan fiyatlandırma, zamanında teslim, memnuniyeti ve sektöründe en kişiselleştirilmiş hizmet garantisi ile en yüksek kalite el işi sağlamak gurur duyuyoruz.

Biz içtenlikle bizim fabrika andamp ziyaret etmeye edilir; Showroom!